Sensomedia

Szoftverfejlesztési vezető

Szoftverfejlesztési vezetőként, olyan kollégát keresünk, aki technikai tudással és vezetői attitűddel is rendelkezik. A csapat szerves részévé válik és a naprakész szakmai tudásával a fejlesztők napi szintű munkáját támogatja a szoftverfejlesztés teljes életciklusában, valamint a csapatkohézió kialakításában és egyéb vezetői feladatok ellátásában.

Feladatok részletesebben, amik Rád várnak:

  • Egyidejűleg több fejlesztési projekt összefogása, vezetése a tervezéstől a megvalósításig (erőforrások ütemezése, csapat kapacitás kihasználtságának tervezése)
  • Több projekt párhuzamos kezelése, együttműködve a projekt- és termékmenedzserekkel
  • Szakmai támogatás a csapat számára (tervezéstől a kódolásig), személyes kompetenciák és a szakmai fejlődés figyelembevételével a feladatok elosztása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, vezetők folyamatos tájékoztatása a projektek előrehaladásával kapcsolatban
  • Projektek dokumentálása (projekt tervezési fázisai, altevékenységek, kockázatértékelés, mérföldkövek tervezése, rögzítése)
  • Csapat teljesítményének nyomon követése, tagok motiválása
  • Felelősségvállalás a csapat teljesítményéért, az elkészített projektért

Elvárások:

  • Szoftverfejlesztési projektek vezetésében és irányításában szerzett tapasztalat
  • Egyéni, csapat és projekt célok összehangolásában szerzett gyakorlat
  • Különféle projektvezetési metodológiák ismerete, azokban szerzett tapasztalat
  • Min. 5 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Git ismeret
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kódbázis minőségének kialakítása

Amint nyújtunk a versenyképes fizetés és kitűnő kávé mellé:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Az pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Linux rendszerek ismerete
  • Qt framework ismerete
  • Gitlab tapasztalatok
  • Projekt vezetéssel kapcsolatos referenciák

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hellosenso@sensomediagroup.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat!