Sensomedia

Projekt koordinátor

Munkatársat keresünk

Cégünk, a Senso-Media Zrt. egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén.
Hogy mit is jelent ez? Mi is azaz egyedi, kreatív termék, amelynek megvalósításához Téged keresünk?
Nézz körbe weboldalunkon! :) sensomedia.hu
Ha szeretnél a Mi csapatunk tagja lenni és érdekelnek az informatikai eszközök, ha szeretnél valami olyannal foglalkozni, ami nem egysíkú és monoton munka, hiszen minden esetben más és más megrendelői igényt valósítunk meg, akkor jelentkezz Hozzánk!

Amire szükséged lesz az eredményes munkához:

Projektvezetői csapatunk fontos szerepet játszik cégünk sikeres működésében. Ebben a csapatban a szakmai igényesség, ügyfélközpontúság és rugalmasság kiemelkedő szerepet kap, tőled is ezt kérjük.

Amit kínálunk:

  • A rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Munkádhoz céges telefont és laptopot biztosítunk.
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Fiatalos, dinamikus csapatunkba biztos szakmai karriert építhetsz.
  • Nálunk fontos a véleményed, ezért rendszeresen megbeszéljük a legfontosabb dolgokat.

Ezek a feladatok várnak rád nálunk:

  • Projektek teljes körű követése, adminisztrációja és kontrollja, az megrendelés beérkezésétől a számlázásig
  • Adminisztrációs segítségnyújtás a projekt vezetőknek
  • Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel szóban és írásban egyaránt
  • Közreműködni a projektek és az ezzel kapcsolatos események lebonyolításában
  • Rendelésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők precíz és pontos ellátása;
  • Helyszíni felmérések, bejárások támogatása
  • Cégen belül társosztályokkal való kapcsolattartás, információátadás

Téged keresünk, ha:

  • Minimum közép- vagy felsőfokú kereskedelmi , IT végzettséggel rendelkezel
  • Kereskedelem,IT területén szereztél min. 1-3 év tapasztalatot;
  • magabiztosan beszélsz angolul
  • MS Office magas szintű ismereteid vannak (Excel, Word)
  • Önálló, precíz és rugalmas a munkavégzésed
  • Megoldásorientált szemlélettel, döntési képességgel és jó kommunikációs készséggel támogatod a folyamatokat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hellosenso@sensomediagroup.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat!