Sensomedia

Full stack fejlesztő

Munkatársat keresünk

Cégünk, a Senso-Media Zrt. egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén.
Hogy mit is jelent ez? Mi is azaz egyedi, kreatív termék, amelynek megvalósításához Téged keresünk?
Nézz körbe weboldalunkon! :) sensomedia.hu
Ha szeretnél a Mi csapatunk tagja lenni és érdekelnek az informatikai eszközök, ha szeretnél valami olyannal foglalkozni, ami nem egysíkú és monoton munka, hiszen minden esetben más és más megrendelői igényt valósítunk meg, akkor jelentkezz Hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Webes technológiákon alapuló szoftverek tervezése és fejlesztése
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, fejlesztői tesztek és hatékonyság vizsgálata
  • Javaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatban
  • Git verziókövető rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PHP és/vagy Javascript fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
  • SQL adatbázis ismeret
  • Linux alapszintű ismerete
  • Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
  • Felelősségteljes munkavégzés, kreatív feladatok iránti nyitottság
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Git ismeret
  • REST API-ok ismerete
  • Code review eszközök (GitHub, GitLab) alapszintű ismerete
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség (külső és belső továbbképzések)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PHP keretrendszer (Symfony, Laravel, ...) ismerete
  • Unit tesztelés ismerete
  • Javascript keretrendszer (React, Angular, ...) ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

  • szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hellosenso@sensomediagroup.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat!